Venus Blue | M & D

Venus Blue | M & D

Dziś chciałbym przedstawić Wam reportaż ślubny Martyny i Damiana – wyjątkowy dzień, piękne chwile, dużo emocji. Fotografia ślubna w czystym wydaniu. Część zdjęć prezentowałem już na fanpage i Instagramie. Czas na pełny reportaż.

Reportaż ślubny Martyny i Damiana – Parafia św. Andrzeja Boboli w Markach

Tego dnia wszystko było idealnie zaplanowane i toczyło się swoim tempem. Lubie takie dni, kiedy na spokojnie i bez nerwów Młodzi przygotowują się do “godziny Zero”, a ja mogę z boku to fotografować i nie musimy się martwić o każdą z minut 😉  Dzięki temu, że Panna Młoda – Martyna o to zadbała, jeszcze  mocniej można było poczuć atmosferę tego wyjątkowego dnia.

Reportaż rozpocząłem u przyszłego Pana Młodego – Damiana. Z nieba lał się żar, także zdjęcia z przygotowań staraliśmy się wykonać dość sprawnie. Następnie udałem się do Martyny, gdzie przed domem stał pięknie ozdobiony, klasyczny Mercedes którym Para Młoda miała jechać na swój ślub. Uwielbiam klasyczne auta z duszą, a ten egzemplarz zrobił na mnie duże wrażenie. Panna Młoda wyglądała oszałamiająco, a suknia ślubna robiła wrażenie na gościach weselnych. Po zakończeniu przygotowań nadszedł czas na first look oraz błogosławieństwo. Moment w którym przyszli Nowożeńcy zobaczyli się tego dnia po raz pierwszy obfitował w dużo radości i uśmiechów. I tak było w dalszej części dnia, choć łez szczęścia również nie zabrakło. Po błogosławieństwie Młodzi ruszyli na ślub do kościoła w Parafii św. Andrzeja Boboli w Markach. Po drodze zatrzymała ich brama, inna niż większość spotykanych bram, ale to zobaczycie na zdjęciach 🙂

Wesele na sali Venus Blue w Józefowie

Po ceremonii zaślubin goście i Nowożeńcy udali na piękną salę weselną. Toasty, rozmowy pomiędzy gośćmi – i nadszedł czas na pierwszy taniec. Taniec w chmurach, ktróy okazał się petardą, za sprawą Pana Młodego, który w cudowny sposób podniósł swoją małżonkę. Goście zareagowali bardzo żywiołowo – i nie ma co się dziwić, to było przysłowiowe “coś” 🙂 W czasie wesela parkiet pękał w szwach, goście świetnie bawili się przy muzyce granej przez zespół. Udało nam się wygospodarować dosłownie kilkanaście minut na mini sesję plenerową w ogrodzie przylegającym do sali Venus Blue w Józefowie. Piękny zielony teren z altanką – warto wykorzystywać potencjał miejsca i dlatego często polecam moim parom sesję w dniu ślubu. Po tradycyjnych oczepinach ponownie udaliśmy się do ogrodu by zrobić zdjęcie grupowe z zimnymi ogniami. Tego dnia ilość emocji utwierdziła mnie w przeświadczeniu, że fotografia ślubna to cudna dziedzina.

 

zegarek na weselezegarek na weselezegarek na weselezegarek na weselezegarek na weseleauto na ślub warszawaauto na ślub warszawaauto na ślub warszawaauto na ślub warszawaauto na ślub warszawa suknia ślubna warszawasuknia ślubna warszawasuknia ślubna warszawasuknia ślubna warszawabuty na ślubobrączki warszawasuknia ślubna warszawasuknia ślubna warszawasuknia ślubna warszawamakijaż ślubny warszawamakijaż ślubny warszawamakijaż ślubny warszawamakijaż ślubny warszawamakijaż ślubny warszawamakijaż ślubny warszawamakijaż ślubny warszawamakijaż ślubny warszawamakijaż ślubny warszawa sala weselna venus blue józefówsala weselna venus blue józefówsala weselna venus blue józefówsala weselna venus blue józefówsala weselna venus blue józefówsala weselna venus blue józefówsala weselna venus blue józefówsala weselna venus blue józefówsala weselna venus blue józefów sala weselna venus blue józefówsala weselna venus blue józefówsala weselna venus blue józefówsala weselna venus blue józefów