Najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2020

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2020

Rok 2020 – rok, który zapisze się na kartach historii,

który wywrócił branżę weselną do góry nogami i wstrzymał czas dla wielu przyszłych Par Młodych. Pomimo to niektórym szczęśliwcom udało się zorganizować śluby i wesela, dlatego chcę Wam przedstawić moje perełki 😉

Witam Was w nowym roku 🙂 Mam nadzieję, że w roku “normalności”. Moją tradycją jest to, że przedstawiam Wam podsumowanie ostatniego roku, tym razem – Najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2020. Pandemia pokrzyżowała organizacje wesel wielu parom, podobnie mnie i mojej narzeczonej. Część par zdecydowała się na sam ślub bez wesela, co więcej część par całkowicie przełożyła termin ślubu i wesela na przyszły rok/kolejny rok.  Jednak mimo sytuacji na rynku usług ślubnych i lockdown’u ubiegły rok uważam za bardzo udany.

Przede wszystkim czuję, że mój warsztat fotograficzny wszedł na wyższy level. Jest to dla mnie wielki sukces i daje podwójnego kopa do dalszej pracy nad sobą oraz rozwijaniu swoich umiejętności. Na pewno miały na to wpływ warsztaty fotograficzne u dwóch wspaniałych fotografów ślubnych. Innymi słowy pozwoliły spojrzeć na fotografię pod innym kątem, umożliwiły mi zapoznać się z work-flow innych fotografów. Dodatkowo na rozwój moich umiejętności fotograficznych miał również  fakt, że rok 2020 to również czas samorozwoju. Fotografia jest w moim życiu od ponad 12 lat i jest to oczywiście moja praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Pasja, której poświęcam wiele czasu. W ubiegłym roku miałem go więcej dlatego poświęciłem go na rozwijanie swojej wiedzy fotograficznej, samorozwój oraz szukanie inspiracji, ponieważ niezwykle istotne dla mnie jest to, aby moi Klienci byli bardzo zadowoleni ze swoich zdjęć!

 

Wyróżnienia

Potwierdzeniem stwierdzenia, że mój warsztat fotograficzny jest na wyższym poziomie w stosunku do poprzedniego roku są na pewno wyróżnienia, które otrzymałem dlatego chciałbym się przed Wami nimi pochwalić 🙂

Na portalu  PROWEDaward, który zrzesza najlepszych fotografów ślubnych na świecie otrzymałem następujące wyróżnienia:

najlepszy fotograf ślubny

  • 30 zdjęć zostało wyróżnionych przez redaktorów portalu
  • 7 zdjęć zostało wybranych na zdjęcie dnia
  • jedno zdjęcie zostało wybrane na zdjęcie tygodnia
  • jedno zdjęcie zostało wybrane na zdjęcie miesiąca
  • raz zostałem wybrany fotografem miesiąca
  • raz zastałem wybrany fotografem tygodnia.

Dodatkowo spośród kilkunastu tysięcy zdjęć moje zdjęcie zostało wybrane do galerii zdjęć sierpnia 2020 portalu Niezłe Aparaty.

Link do wszystkich wyróżnionych zdjęć znajdziecie [TUTAJ].

 

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2020

Poniżej chciałem zaprezentować Wam subiektywne zestawienie  – Najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2020. Selekcja nie była łatwa, mocno przywiązuję się do wykonanych przez mnie zdjęć, ale udało mi się finalnie wybrać te naj naj 🙂 Podsumowując, zapraszam do oglądania i do zobaczenia na sesjach w 2021 roku!