Cześć, mam na imię Rafał

Moja historia jako fotograf zaczęła się w czasach podstawówki, gdy podczas zabawy na podwórku skacząc w ogromną górę liści znalazłem analogowy aparat. Poprosiłem rodziców, aby kupili kolorowy film i w taki sposób co jakiś czas robiłem zdjęcia za pomocą znalezionego aparatu. Niestety sam z okresu dzieciństwa nie posiadam zbyt wielu zdjęć, co teraz nadrabiam fotografując non stop mojego synka.
 
Fotografią pasjonuję się od ponad 10 lat i specjalizuję się w fotografii ślubnej. W moich zdjęciach stawiam na naturalność i prawdziwość. Kocham światłocienie i kolory. Podczas reportażu jestem obserwatorem wydarzeń, a nie ich kreatorem. Moi klienci mówią o mnie fotograf-ninja i w pełni zgadzam się z tym określeniem. Fotografując jestem w odpowiednim dystansie, aby osoby będące przed obiektywem czuły się swobodnie.
 
Moje duże doświadczenie gwarantuje Wam, że w dniu Waszego ślubu możecie zająć się tylko i wyłącznie przeżywaniem najcudowniejszych chwil, które zachowam na zdjęciach. Ja sam jestem w trakcie przygotowań do swojego ślubu i wiem z czym się teraz możecie mierzyć, więc możecie liczyć na moją pomoc.
 
Prywatnie jestem tatą cudownego Julka i narzeczonym najukochańszej Martyny.
 
Zapraszam Cię do mojego świata – świata, w którym zatrzymuje Wasze cenne chwile na zdjęciach.